Ugrás a fő tartalomhoz Ugrás az elérhetőséghez

A Martfűi Labdarúgó Sportegyesület hírei

Június 05-én befejeződtek a bajnokságok, melyekben a martfűi utánpótláscsapatok versenyeztek. Elsőként a Bozsik programsorozat ért véget, és csapataink nem vesztettek lendületükből, magabiztosan nyerték meccseiket.

Egyéni díjazottak: május 07. U-7 Bozorádi Máté, U-9 Sütő Bence, Sápi Zádor. Május 21.    U-7 Bartucz Gergő. U-9 Szőrös Gábor, Bakondi Bence. Május 13. U-11 Kun Ábel, U-13 Sipos Roland. Május 28. U-11 Berta Tibor, U-13 Bodzsár Balázs.

U-14-es csapatunk a Martfűn és Rákóczifalván májusban megrendezett tornákon 4 győzelmet aratott, 17 gólt rúgott és csak 3 gólt kapott. Ezekkel a győzelmekkel megszerezték az U-14-es bajnokság 2 csoportjában az ezüstérmet. Első helyen a Szanda focisuli végzett, harmadik Újszász csapata lett. A csoport gólkirályi címét 10 góllal Sipos Roland nyerte el, Almási Gergő 6 góllal negyedik, Rupa Csaba és Molnár Dániel 3-3 góllal a tizedik helyen végzett.

Az ezüstérmes csapat tagjai: Perjési Gergő, Varga Bence, Molnár Dániel, Székely Zoltán, Almási Gergő, Erdei Viktor, Sipos Roland, Bodzsár Balázs, Rupa Csaba, Gál Krisztián, Siró Barnabás, Deák Gergő, Bekker Zsolt, Földi Milán, Abonyi Gábor.

U-16-os csapatunk a (területi 1 csoport) bajnokságban május - júniusban lejátszott mérkőzéseken 5 győzelmet (Szajol, Kunhegyes, Túrkeve, Fegyvernek, Tiszaföldvár) és 1 vereséget (Rákóczifalva) ért el, 36 gólt szerzett és 3 gólt kapott. Becsik Richárd 55 góljával gólkirály lett a csoportban. A góllövőlistán Szabó György 23 góllal 9. helyen, Borhy Zsombor 22 góllal 10. helyen, Szegfű Patrik 13 góllal 20. helyen, Oltyán Péter 9 góllal 29. helyen szerepel még jelentősebb gólterméssel. Csapatunk a csoportban bronzérmet szerzett Rákóczifalva és azonos pontszámmal, csupán gólkülönbséggel (5 gól) lemaradva Túrkeve mögött.

A bronzérmes csapat tagjai: Borhy Zsombor, Tóth Bence Máté, Szabó György, Szegfű Patrik, Gál István, Németh Csaba, Kecskés Milán, Bradács Kevin, Gál Albert, Oltyán Péter Áron, Kocsis Olivér, Sagát Kornél, Bagi Ádám, Bencsik Richárd, Csank Zoltán, Bekker Zsolt, Földi Milán, Perjési Gergő.

U-19-es csapatunk ugyanebben az időszakban csupán 1 döntetlent (Rákóczifalva) és 5 vereséget (Túrkeve, Tiszaföldvár, Szajol, Fegyvernek, Kunhegyes) összeszedve elvesztette esélyét arra, hogy megnyerje a bajnokságot. Az utolsó meccsen elszenvedett vereségének köszönhetően leszorult a dobogó második fokáról, és bronzérmet szerzett Túrkeve mögött szintén gólkülönbséggel (7 gól) lemaradva. A csapat a bajnokság végére kicsit fejben elvesztette a fonalat, ennek köszönhető Molnár Dániel kiállítással szerzett hosszú eltiltása is.  A góllövőlistán Varga Zoltán 14 góllal a 6. helyen, Kovács István 13 góllal a 9. helyen, Csikós Norman János 11 góllal a 11. helyen végzett. A bajnokságot Rákóczifalva nyerte 46 ponttal, második Túrkeve 38 ponttal, harmadik Martfű, szintén 38 ponttal.

A bronzérmes csapat tagjai: Tóth Gergő, Tóth Ádám, Molnár Dávid, Hervay Csaba, Nyitrai Krisztián, Sándor Tamás, Szabó Sándor, Bagi Norbert, Molnár Dániel, Varga Zoltán, Ökrös László, Fekete Kristóf, Csikós Norman, Kovács István, Csikós Szabin, Balogh Károly, Kiss Roland, Gál Bordács Dávid,Vizi Róbert, Abonyi György valamint az ősszel még a csapatban szerepelt Rojkó Zoltán és Pataki Bence.

A teljes szezon június 26-án a harmadik alkalommal megrendezendő Honti Gyula emléktornával zárul, melyre szeretettel várunk mindenkit a sportpályán.

Ezúton szeretnénk gratulálni a martfűi labdarúgóknak az elért eredményekért, köszönetet mondani a támogatóknak, valamint megköszönni a szülőknek az egész évi munkát.

Külön elismerés illeti Hevesi Tóth Tamásné Rózsika Néni teljes évi munkáját, valamint id. Balassi Mihály rendező lelkes hozzáállását a csapathoz.

Kellemes nyaralást kíván az edzők csapata: Farkas Roland, Farkas Tamás, Erdei László, Németh Lajos, Hovodzák Ferenc valamint Benedek Tibor.