Önkormányzat






































Művészeti csoportok, klubok, civil közösségek

Városi Női Kar
Vezeti: Bozorádi János
kedd: 17.30-19.30-ig

Tiszamenti Népzenei Baráti Kör
Vezeti: Fodor György
kéthetente hétfő: 15.00-17.-ig

Felnőtt néptánc csoport
Vezeti: Simon Gyula és Kiss Zsuzsa
kedd: 18.00-20.00-ig

Gyermek kezdő néptánc csoport
Vezeti: Stonawskiné Busi Ildikó
szerda: 16.30-17.30-ig
péntek: 15.30-17.00-ig

Gyermek haladó néptánc csoport
Vezeti: Stonawskiné Busi Ildikó
szerda: 17.30-18.30-ig
péntek: 15.30-17.00-ig

Nevesincs ifjúsági néptánc csoport
Vezeti: Mészáros Ágnes, Bólya Dávid
Vasárnap: 17-20 óráig

SZILVER Alapfokú Művészeti Iskola Modern tánc tagozat
Vezeti: Pataji Claudia
kedd: 14.30-19.30-ig, 
csütörtök: 14.30-19.30-ig

Street Feelings Break-csoport
Vezeti: Nyári Lajos
naponta 18.00-19.00-ig

Etka jóga klub
Vezeti: Kőszegi Ferencné
hétfő: 17.00-19.00-ig

Hatha jóga klub
Vezeti: Fazekas Jánosné
hétfő, szerda: 10.00-11.00

Pilates
Vezeti: Takácsné Nádi Éva
hétfő, szerda: 18.30-19.30

Lélektánc
szerda: 18.00-20.00

Yadea és lányai hastáncklub
Vezeti: Balázs Judit
hétfő: 17.30-19.30

Három Anikó hastáncklubja
Csütörtök: 17.30-19.00

Dalma Dance klub
Vezeti: Győrfi Dalma, Szekeres Andrea
csütörtök, péntek:16.00-19.00-ig

Kötélugró csoport
Vezeti: Papp Orsolya
hétfő, szerda: 16.00-18.00-ig,

Díszítőművészeti és gobelin kör
Vezeti: dr. Mucsi Jánosné
szerda: 14.00-16.00-ig

"Martfűi Napraforgók" Folt-mozaik varróklub
Vezeti: Czene Árpádné
kéthetente hétfő: 16.30-19.30-ig

Rajz-stúdió
Vezeti: Antal László
hétfő: 16.00-18.00-ig

Jóreménység klub
Vezeti: Máté Gizella
minden hónap 1. csütörtök: 16.00-18.00-ig

Hallássérültek klubja
Vezeti: Vas Béláné
minden hónap 1. hétfő: 15.00-17.00-ig

Mozgáskorlátozottak klubja
Vezeti: Kollárné Balázsics Márta
minden hónap 4. kedd: 16.00-17.30-ig

Városi Nyugdíjasklub
Vezeti: Kun Imréné
minden hónap 1. csütörtök: 15.00-17.00-ig

Cukorbetegek klubja
Vezeti: Nagy Jánosné
minden hónap 2. szerda: 16.00-17.00-ig

Baloldali baráti találkozó
minden hónap 1. péntek: 17.00-19.00-ig

Martfűi Polgári Körök és a Fidesz
képviselő-jelöltjeinek fogadóórája, találkozója
minden hónap 1. kedd: 18.00-19.00-ig

Evangéliumi Keresztény Közösség
Vezeti: Bicskey István
szerda: 17.00-19.00-ig

Martfűi Sakk Szakosztály
Vezeti: Császár András, Szilágyi Dezső
péntek: 16.00-20.00-ig

Biliárd klub
kedd-csütörtök: 13.00-19-00-ig

„Béke szigete” Spirituális önismereti és önfejlesztő klub
Vezeti: Szántai Éva
Kéthetente csütörtök: 18.00-20.00-ig

Rejtvényfejtők klubja
Klubvezető: Bakos András
Minden hónap 2. hétfő

Lapozó olvasókör
Minden hónap 1. hétfő

Disney klub
Minden hónap 4. hétfő

Ifjú Könyvmolyok Társasága
Minden hónap 3. hétfő