Ugrás a fő tartalomhoz Ugrás az elérhetőséghez

Első helyen a Spencer Bistro

Véget ért a 2014-2015 évi Martfű Városi Teremlabdarúgó Bajnokság. Tíz csapat 150 fővel, 18 héten keresztül mérte össze erejét vasárnaponként a martfűi Városi Sportcsarnokban. A végső rangsor csak az utolsó forduló és az eredményhirdetés napján, 2015. március 22-én alakult ki.

– Nagy várakozás előzte meg ezt a bajnokságot is, ahol baráti társaságok, 16 évestől akár 60 éves korig pályára léptek. A versengés sportszerű volt, kirívó szabálytalanság a pályán nem történt – foglalta össze a sportrendezvény-sorozat tapasztalatait Szőke Ferenc, a bajnokságot szervező Városi Szabadidős Kör vezetője.

A szabadidős kör tagjai közül többen minden hétvégén segítették a szervezést, jegyzőkönyvvezetőként. Az egyesület köszönetét fejezi az önkormányzatnak a felújított sportcsarnok térítésmentes biztosításáért.

A teremlabdarúgó bajnokságon első helyezést ért el a Spencer Bistro, második helyen végzett a Tiszaföldvár nevű csapat, a harmadik helyet pedig a Verem SC szerezte meg. A torna gólkirálya Szikora Károly lett a tiszaföldvári csapatból, a legjobb kapusnak járó elismerést Hegedűs Sándor vihette haza, aki a Spencer Bistro csapatát erősítette.

A teremlabdarúgó bajnokság október végétől újra indul, akkor is várják a kispályás foci kedvelőit és a szurkolókat vasárnaponként a szervezők.