Cél a megyei bajnoki cím

Megyei női kézilabda bajnokságot rendeztek március 30-án, szombaton a Martfűi Városi Sportcsarnokban. Az első mérkőzés résztvevője rögtön a martfűi csapat volt, akik 22-19-re nyertek a szolnoki csapattal szemben, és a második mérkőzésüket is nagy fölénnyel nyerték.

Több éve küzdenek a martfűi lányok megyei bajnoki fordulókon, ahol mindig dobogós helyezést érnek el, jelen pillantban is az első helyen állnak veretlenül. A csapat eltökélt célja, hogy bajnokok legyenek ebben az évben.

Igazán családként működnek, szívesen járnak össze heti két edzésre, kéthetente meccsre, és a hétvégéjüket is örömmel töltik együtt.

A nyáron sem vonulnak pihenőre, akkor strand kézi bajnokságon vesznek részt.

Idén a hatodik strankézi bajnokságot rendezik meg augusztus elején, ahova mindenkit szeretettel várnak.