Ugrás a fő tartalomhoz Ugrás az elérhetőséghez

„Ma este egy elit csapatot ünneplünk, a kiválóságokat!” – Díjak, elismerések átadása a 2023 évi Tehetség Gálán

Martfű Város Önkormányzatának Képviselő-testülete hagyományosan, minden év decemberében Sportgála, az idei évtől Tehetség Gála keretében elismerésben részesíti a kiemelkedő teljesítményt nyújtó gyermekeket.

Ezúttal is az oktatók, művészeti vezetők és az edzők tehettek előzetesen javaslatokat a jutalmazandók személyére, akik a 2023. évben született elismerésre méltó, legszebb eredményeikkel, teljesítményeikkel és a legnívósabb díjak elnyerésével nevezetessé, büszkévé tették városunkat és folyamatosan példát mutatnak.

A Tehetség Gálára őket, szüleiket és edzőiket, oktatóikat is várták 2023. december 11-én a Művelődési Központba.

– Ma a kitartás és az elhivatottság ünnepét üljük, ahol minden egyes lépés, izzadtságcsepp és győzelem része egy különleges történetnek mondta el az ünnepségen Földi Edina, a Művelődési, Oktatási, Sport, Civil- és Egyházi Kapcsolatok Bizottsága vezetője. – Ti, a sportoló gyerekek, nem csak a jövő reménységei vagytok, hanem a jelen büszkeségei is.

Az edzőknek hálásan köszönjük az iránymutatást, az inspirációt és a szakértelmet, amellyel nem csak az izmaitokat, hanem a karaktereteket, a szellemeteket is formálják. Ma ünnepeljük azt a közösséget, ahol a tanulás, fejlődés és az egymás iránti tisztelet fontosabb, mint bármelyik győzelem.

Ma este ti ragyogtok a reflektorfényben, hiszen minden nap, amit az edzőteremben vagy a pályán töltöttetek, egy kihívás volt, amelyet sikerrel teljesítettetek. Ma este megünneplünk minden egyes kihívást és győzelmet!

Martfű város önkormányzata hosszú ideje igyekszik elismerni a sportteljesítményeket, úgy, hogy abban a szakmai vezetés véleményét, látószögét erősen kikéri és figyelembe veszi. Ha kell, változtatunk azon a koncepción, amelyet már évek óta kidolgozott az önkormányzat képviselő-testülete, figyelünk arra, hogy hogyan alakul egy adott év, a versenyrendszer, és a sportvezetők milyen javaslattal fordulnak felénk.

Az idei évben ismét változtattunk, hiszen az elnevezés is változott. Tehetség Gála. Történt ugyanis, hogy a legtöbb sportoló egyben tehetséges a tanulmányaiban is. Találkozott a pedagógusok és a sportvezetők javaslata. Lesznek közöttetek olyanok, akik két sportágban is jelölést kaptak. Egyszóval ma este egy elit csapatot ünneplünk, a kiválóságokat! – hangsúlyozta Földi Edina, akitől azt is megtudtuk, hogy Martfű Város Önkormányzata a Tehetség Gálára, az elismerésre és a szervezésre közel egymillió forintot fordított.

A gála a Martfű Média az év eseményeiről készült, ráhangoló kisfilmjének vetítésével folytatódott, ezt követően dr. Papp Antal polgármester köszöntötte a jelenlévőket, az elismerésben részesülő fiatalokat.

Martfűn 400 fő majdnem, aki ebben a korosztályban sportol, ami a lakosságszámhoz viszonyítva példa nélküli megyei szinten is. Ez három dolognak köszönhető: egyszer a tehetséges fiataloknak, ami a legfontosabb, és a szülőknek, akik aktívan támogatják, segítik őket. Köszönhető az önkormányzatnak is, hisz a város is támogatja a sportegyesületeket és más civil szervezeteket. Ezt kiemelten fontosnak tartom, ebből látszik, hogy ennek a három dolognak együtt kell mozognia, és együtt is mozog Martfűn, ami nagyon pozitív – hangsúlyozta a polgármester, a kitüntetések átadását megelőzően arra kérve a fiatalokat, folytassák aktívan elismerésre méltó tevékenységüket, hogy a város büszke legyen rájuk, meg tudjuk mutatni a vármegyében, akár az országban is, hogy ilyen sok fiatalunk van, aki tehetséges, és köszönjék meg a szüleiknek, hogy őket támogatják és motiválják erre.

Az elismerő oklevelet és a tárgyjutalmat dr. Papp Antal polgármester adta át a kiemelkedő teljesítményt nyújtó fiataloknak.

Elsőként a Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2023. évi eredményeit ismertette Farkas Roland önkormányzati képviselő, a kulturális bizottság tagja, Búzás Gábor edző felterjesztéséből idézve.

A klubunk neve Victory, ami győzelmet jelent. A mottónk: ”A legnagyobb győzelem az önmagunk felett aratott győzelem.” A kyokushin karate világában világszerte ismerik a Victory nevet és azt a szép várost, ahol a klub központja van, Martfűt. Évtizedek alatt számos gyermek és felnőtt fordult meg a dojoban. A verseny egy nagyon tartalmas szelete a karate gyakorlásnak. A tanult technikákat, taktikákat valódi, szabályok közé szorított téthelyzetben tudják gyakorolni. Egy valós szintfelmérése a jelenlegi tudásnak! Aki fellép a tatamira mindenki érzi, hogy az egy eléggé magányos hely, csak te vagy és az ellenfeled, versenytársad. Kiegyenlített színtere az életnek, nem számít ki vagy, honnan jöttél, csak az számít ki hogyan edzett és abban a küzdő időben ki lesz az ügyesebb.

2023-ban a karatésok részt vettek nyolc hazai és öt nemzetközi versenyen. Idén rendezték meg Tokióban a súlycsoport nélküli Világbajnokságot, ahol a magyar válogatott keret tagjai közül két férfi és két hölgy képviselte a klubot. Számos dobogós helyet értek el a versenyeken. Mindközül a legkiemelkedőbb eredményt egy fiatalúr érte el. Idén nyáron rendezték meg az utánpótlás Európa-bajnokságot, ahol Oláh Barnabás ifjúsági férfi nehézsúlyban Európa-bajnoki címet szerzett.

Azért dolgozunk, hogy 2024-ben ismét ilyen szép eredményekkel vigyük tovább varosunk és csapatunk hírnevét – hangsúlyozta javaslatában Búzás Gábor edző.

Önkormányzati elismerő oklevelet vehettek át: Vágner Hunor, Szabó Lara, Oláh Barnabás, Kis Dominik, Horváth Dániel, Danku Csillag, Vágner Hanna, Tóth Dominik, Vakulya Gábor, Kovács Lilla, Kis Zoé, Dávid Bence, Búzás Bejke és Búzás Bíborka.

A Martfűi József Attila Általános Iskola Diáksport Egyesülete martfűi kiváló versenytáncosokat javasolt önkormányzati elismerő oklevélre. Eredményeiket, Mészáros Ágnes, az egyesület elnöke és Prozlik Anna felterjesztése alapján Eiler Zita, a kulturális bizottság tagja összegezte.

Prozlik Anna tizenegy éve tanít társastáncot az általános iskolában, ahol rengeteg tehetség mutatkozott meg az évek során, az alsós osztályok táncóráin. Ezeknek a gyerekeknek lehetőségük van további tehetséggondozásra, versenyzésre is a Szilver Táncsport Egyesület keretein belül, több órán, már komolyabb edzéseken vesznek részt Martfűn és Szolnokon.

A versenyzők egy-egy szezonban számos versenyen mérettetik meg magukat a hétvégék során, a „csak” pontszerző klubközi versenytől a területi, országos, illetve ranglistaversenyig és a legrangosabb Magyar Bajnokságig.

Az előző versenyszezont remek eredményekkel zárták a sportolók, hiszen többszörös területi-, országos- és magyar bajnoki címet is szereztek a klubközi győzelmeken kívül.

A D osztályban országos verseny ezüstérmes versenytáncokból van egy friss versenyzőpárosuk, akik magyar bajnoki nyolcadik helyet szereztek standard táncokból, klubközi versenyen latin 4. helyezés, területi bajnoki cím standard és latin táncokból, U21 tíztánc magyar bajnokság 4. hely, „D” Nyolctánc Országos Bajnokság ezüstérem és még sorolhatnánk. Néhány szép eredmény ezek közül:

Pető Dávid - Dorogi Noémi Kitti: „D” Országos verseny ezüstérem standard táncokból, területi bajnoki cím standard táncokból és bronzérem latin táncokból, magyar bajnoki ezüstérem szintén standard táncokból.

Járóka Szabolcs Kornél - Tóth Nóra: Friss versenyző párosként magyar bajnoki 8. hely standard táncokból, „E” országos bajnokság döntős 6. hely, klubközi pontszerző verseny bronzérem standard táncokból.

Korsós Liliána: E Hattánc 9. helyezés, klubközi versenyeken latin 4. helyezés, standard 5. helyezés.

Pető Zoltán: területi bajnoki cím standard és latin táncokból, tíztánc magyar bajnoki cím, „B” tíztánc magyar bajnoki cím, „B” tíztánc országos bajnoki cím standard táncokból, ”B” országos bajnoki cím szintén standard táncokból, nemzetközi táncverseny standard kategóriában 1. helyezés.

Dorogi Edina Anna: területi bajnoki ezüstérem standard táncokból, klubközi verseny „B” standard 1. helyezés, latin 2. helyezés, U21 Tíztánc Magyar Bajnokság 4. hely, „B” országos verseny 4. hely standard kategóriában.

Pető Dániel: „D” Nyolctánc Országos Bajnokság ezüstérem, területi bajnoki cím standard kategóriában, klubközi verseny 2. helyezés standard táncokból.

Bata Indira Zoé: Klubközi versenyek „B” standard kategóriában 2. és 3. helyezés, latin 2. helyezés, területi bajnoki 5. helyezés.

Ahogyan Anna írja: A sok szép eredmény magáért beszél, és mindez a szülők támogatása és áldozatvállalása nélkül nem jöhetne létre. Nagyon büszke táncosaikra és az egész csapatra, a sport iránti mérhetetlen alázatuk, szorgalmuk és kitartásuk miatt, valamint nem utolsósorban azért, hogy ennyire összetartó és remek egységet alkotnak együtt, ami számára példaértékű.

Versenytánceredményeikért önkormányzati elismerő oklevelet vehettek át: Dorogi Edina Anna, Pető Zoltán, Pető Dávid, Dorogi Noémi Kitti, Pető Dániel, Bata Indira Zoé, Horváth Dániel, Járóka Szabolcs Kornél, Tóth Nóra és Korsós Liliána.

A diáksport egyesület további javaslatai alapján önkormányzati elismerésben részesült a triatlon sportban elért eredményeiért Nagy Rebeka, művészeti teljesítményéért Rimóczi Hanna Erzsébet és a labdarúgás terén elért sikereiért Serfőző Olivér.

A Martfűi Úszó és Triatlon Klub önkormányzati elismerésre javasolt kiváló sportolóinak ez évi eredményeit, Balogh József, a klub elnöke összegzése alapján, Földi Edina ismertette.

A XXI. század egyéni sportjaként is emlegetett triatlon mára igen népszerűvé vált városunkban is. Az úszás-kerékpár-futás hármas egysége alapjaiban is igen sokoldalú mozgásformát jelent, ezeknek egymás utáni teljesítése azonban még ennél is több lehetőséget rejt a testi és mentális fejlődésre.

Egyesületükben elsőként a három sportág egyenkénti oktatására fektetnek hangsúlyt: úszásoktatás, ügyességi kerékpáros foglalkozás, technikai futóedzés, tornatermi foglalkozás. A triatlon fiatal szerelmeseinek lehetősége van az egyesület utánpótlás versenyzőjeként elmélyülni a sportág szépségeiben (sportág specifikus edzések, versenyzés). Felnőtt korban lehetőség van hobbi szinten csatlakozni edzéseikhez, vagy akár az egyesület színeiben amatőr/profi szinten versenyszerűen sportolni.

Fő feladatuknak az utánpótlásnevelést tartják. Nap mint nap közel 50, 5 és 18 év közötti gyermek választja a testmozgást délutánonként a segítségükkel. Munkájuk hivatalosan óvodába lépéskor kezdődik, lehetőséget biztosítva a vízhez szoktatás megkezdéséhez.

Úszó-, triatlonedzői végzettséggel rendelkező szakembereik irányításával biztonságban és jó hangulatban sajátíthatják el a legkisebbek a legfontosabb alapokat. Innen tudásszintnek megfelelően kerülnek fel edzőikhez a haladóbb csoportokba. Általános iskoláskorú sportolóiknál kiemelt figyelmet biztosítanak a változatos és sokrétű mozgástanulásra, a különböző sportágak megismertetésére – legyen az úszás, futás, kerékpár –, a koordinációs és kondicionális képességek sokszínű fejlesztésére, a fiatal tehetségek gondozására, vagy éppen a felzárkóztatásra.  

A megfelelő alapokat biztosítva, általános mozgásszeretetet kialakítva sportolóik később hobbi vagy versenysportolóként folytathatják pályafutásukat egyesületük színeiben. Ehhez szakképzett, megfelelő tudással és tapasztalattal rendelkező sportszakembereik és nem utolsósorban szponzoraik, támogatóik biztosítják a hátteret.

A mindennapos foglalkozások és edzések mellett szívesen vesznek részt minden helyi megmozduláson, legyen az iskolai, sportverseny vagy városi rendezvény.

Versenyeik során bejárták szinte az egész országot, a versenyszezon jelentősebb állomásai: Baja, Gödöllő, Veresegyház, Tiszaújváros, Balatonboglár, Lengyeltóti, Pécs. Ifjúsági, junior versenyzőikkel nemzetközi versenyeken vettek részt (Tiszaújváros, Ausztria-Wells, Csehország Tábor). Évente több alkalommal pedig saját rendezésű versenyeiken látták vendégül az ország számos sportegyesületét. A Megyei Diáksport Szövetség megbízásából egyesületük rendezte a Mezei Futóbajnokság Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei döntőjét. A Magyar Triatlon Szövetség megbízásából megrendezték az idei Sport XXI. Aquatlon Dél- Keleti Regionális Döntőjét.

A triatlonos fiatalok kiváló eredményeket produkáltak ez évben is, büszkék lehetünk eredményeikre. Országos bajnokságokon, ranglista versenyeken egyéniben és csapatban is több alkalommal állhattak a dobogó valamelyik fokán.

Eredményeik alapján sportolóik a Magyar Triatlon Szövetség alábbi minősítéseit érdemelték ki: „Jövő Triatlon versenyzője”: Nagy Rebeka, Szlávik Szonja, Kontér Koppány, Gaál Rebeka, Jeneses Martin. Utánpótlás Aranyjelvényes sportoló: Bontovics Márk, Takács Zalán, Gáspár Barnabás. Triatlon I. osztályú sportoló: Tóth Zalán. Előző évi eredményei alapján 2023-ban Héraklész válogatott kerettag: Csüllög Marcell. Az országos klubranglistákon a Martfűi Úszó és Triatlon Klub 2023-ban: utánpótlás ranglistán 9 helyen, országos klub ranglistán a 16. helyen végzett.

A versenyzőket felkészítette: Balogh József, Balogh Máté, Kovács Péter, Németh Csaba.

Önkormányzati elismerésben részesültek: Nagy Rebeka, Tóth Zalán Antal, Gáspár Barnabás, Csüllög Marcell, Szlávik Szonja, Danku László Botond, Jeneses Olívia, Takács Zalán, Bontovics Márk, Juhos Mihály, Kontér Koppány, Gaál Rebeka, Jeneses Martin és Forgács Korinna.

A Martfűi Modern Táncműhely idén töltötte a 31. működési évét. Az elmúlt éveket számtalan siker és országos díj, sok kiváló növendék jellemezte, közülük többen választották hivatásul a táncművészetet.

A közösség legutóbbi nyolc évében Vidinszki-Tóth Nóra az együttes művészeti vezetője, a munkája során óvodás kortól a „majdnem felnőttekig” több korosztály sajátította el a táncművészet alapjait a klasszikus balett elemeitől a különböző modern táncstílusokig, nagyon sok tanuló szerette meg a táncot, a legkitartóbbak pedig meghozták a sikereket.

A Táncműhely évek óta minden tanévben több csoportot indít, jelenleg 32-en táncolnak az óvodás, kisiskolás (alsó tagozatos) és nagy csoportos (felső tagozatos és gimnazista) foglalkozásokon. Akik ma itt vannak, közülük nagyon sokan már óvodás koruktól kezdve járnak rendszeresen táncórákra. Szorgalmukkal, kitartásukkal és kiváló tánc-technikai tudásukkal érték el közösen az elismeréseket, hozták haza sorban a díjakat. Egy koreográfia színpadi megvalósításához, a közönség és a szakmai zsűri előtti sikeres bemutatkozáshoz, a közösség ereje szükséges, nem elég, ha a táncos csak magára figyel, csak a saját mozdulataira. Fontos, hogy egymásra hangolódva, együtt alkossanak egy csodát. Ezek a tanulók évről-évre közösen hozzák létre a varázslatot, ők az oszlopos tagjai a kisiskola és nagy csoportnak.

Nagyon nagy teljesítménynek számít, hogy egy kis város csoportjai kiváló eredményeket érnek el országos táncversenyeken. Ezeken a versenyeken olyan elismert szakmai zsűri előtt kell megmutatkozniuk, mint pl. a Nemzeti Táncszínház művészeti vezetője és Harangozó Gyula díjas táncművésze Földi Béla, vagy a Magyar Táncművészeti Egyetem volt rektora Szakály György, illetve a Kecskemét City Balett művészeti vezetője Barta Dóra.

Az elmúlt két év eredményei közül csak néhányat kiemelve is látszik, hogy a martfűi táncosok sorra a dobogó fokain állnak a versenyek végén.

Nagy csoport: 2023-ban a XXXII. Országos Junior Táncművészeti Fesztiválon a Lélekforgatag című koreográfiával I. helyezést értek el. 2023-ban a 11. Tánc-Kiállítás kortárs-modern táncművészeti versenyen a Lélekforgatag koreográfiával II. helyezést értek el.  2022-ben a XXXII. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál elődöntőjén az Elemek tánca című koreográfiával III. helyezést értek el.

Kisiskolás csoport: 2023-ban a 11. Tánc-Kiállítás kortárs-modern táncművészeti versenyen az Ébredés című koreográfiával II. helyezést értek el. 2023-ban a XXXII. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztiválon az Ébredés című koreográfiával I. helyezést értek el. 2022-ben a XXXI. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztiválon a Vigyázok rád című koreográfiával III. helyezést értek el.

Eiler Zita, a kulturális bizottság tagja a színpadra szólította a Táncműhely művészeti vezetőjét, Vidinszki-Tóth Nórát is, megköszönve a kiváló munkáját és sok sikert kívánva a következő évre is.

Önkormányzati elismerő oklevelet vehettek át: Csala Georgina, Ferenczi Debóra, Tóth Lili, Forgó Lara, Kis Hanna Regina, Kiss Kamilla, Horváth Luca Kata, Hreskó Tímea, Törtei Zoé, Abonyi Hanna Jázmin és Balogh Eszter Zsófia.

A sakkozó fiatalok több évtizede az általános iskola sakk szakkörében ismerkednek meg a sportág szépségeivel, és készülnek a versenyekre. Legjobbjaik a középiskolákban, egyetemeken folytatják, továbbfejlesztik sakktudásukat, és tanulmányaik befejeztével visszajönnek a városi csapatba játszani.

A Martfűi Városi Sportegyesület Sakk Szakosztályának jelenlegi ifi sakkozói a 2023-as évben hét ifjúsági versenyen indultak és az öt első, két második illetve négy harmadik hely mellé további értékes helyezéseket értek el. A fő versenysorozatok a diákolimpia vármegyei és országos döntői voltak.

A megyei döntőkben három bajnoki címet értek el. Az országos döntőkre négy martfűi sakkozó szerzett indulási jogot, ahol sikeresen helytálltak. Más országos versenyeken - Orosháza, Törökszentmiklós, Szolnok - rendszerint az élbolyban végeztek, serleg, érem és oklevél nélkül sohasem jöttek haza. Közülük Vágner Hanna és Tichy Bence Gergő már a város felnőtt csapatában is bemutatkozott.

Szorgalmuk, tudásuk alapján méltán remélhetjük, hogy a jövőben a többiekkel együtt eredményesen képviselik városunkat – számolt be a sakkszakosztály eredményeiről Szilágyi Dezső szakosztályvezető.

Javaslata alapján, a kiváló sakkozó fiatalok közül önkormányzati elismerésben részesült: Pintér Alexandra, Tóth Kira, Vágner Hanna, Tichy Réka Rebeka, Tichy Luca Sára és Tichy Bence Gergő.

A Martfűi Labdarúgó Sportegyesület eredményeit, edzőtársai, Zsombik Miklós, Vadas Gergő, Trencsényi Tamás és Szabó Zoltán nevében is, Farkas Roland önkormányzati képviselő, a kulturális bizottság tagja foglalta össze:

2023 különleges esztendő volt a martfűi labdarúgás életében, hiszen 24 esztendő után a felnőtt csapat újból kivívta az NB III-as szereplés jogát. Ez rendkívül ösztönzően hatott a klub utánpótlására is, hiszen nem kevesebb, mint 120 gyermek rúgta és rúgja a labdát martfűi színekben. A három legkisebb korosztály a kötelezően előírt Bozsik Programokban vett részt, valamint több rangos tornán is kiválóan szerepelt.

Az U13, U16 és U19-es csapatoknál év közben edzőváltozás történt, ami szerencsére nem volt hatással a gyerekekre, mivel beválni látszik az a módszer, hogy a közelmúlt és a jelenlegi felnőtt csapat játékosai foglalkozzanak az utánpótlással. Az edzések látogatottsága rendkívül magas, egyelőre sokan szeretnének Martfűn focizni. Ugyanakkor büszkeséggel vegyes aggodalommal figyeljük, hogy a legjobban teljesítő gyerekeket folyamatosan elszipkázza a régiós alközpont, illetve a megye legnagyobb egyesületének számító Szolnoki MÁV FC.

Ebben az évben is jónéhány kupát és érmet hoztak a gyerekek a különböző tornákról, lassan megtelik a sportpálya irodája ezekkel – mondta el Farkas Roland, sorra szólítva a színpadra azokat, akik edzőik véleménye szerint a legtöbbet tették 2023-ban a sikeres szereplésért.

Önkormányzati elismerést vehettek át: Deák Gergő Ferenc, Jónás István László, Kézsmárki Csanád, Fajka Zsombor, Rimóci Gergő, Terenyei Zétény, Lajmer Gergő, Trencsényi Dániel, Engárt Zétény, Jávor János Péter, Fábián Botond, Molnár Levente és Terenyei Zsombor.

A Dalma Dance Club Sportegyesületet Győrfi Dalma alapította 1998-ban Törökszentmiklóson, és mára az ország egyik legnagyobb tánciskolájává fejlődött. Nyolc vármegye több mint félszáz településén biztosít állandó mozgási lehetőséget négyéves kortól a divat- és a moderntánc legújabb stílusirányzatai iránt érdeklődő fiataloknak.

A martfűi tagozat 2006 óta van jelen a településen. Művészeti vezetőjük 2018 óta Berta Alexandra, aki maga is tanítványként kezdte. Jelenleg három csoport működik: mini (6-8 éves korosztály), serdülő (4-8. osztály) és mazsorett csoport, ahova folyamatosan várják új táncosok jelentkezését.

A tavalyi tanévben öt országos versenyen vettek részt a csoportok, melyekről számos dobogós helyezéssel tértek haza csapat, szóló és duó kategóriákban. Az egyesület tavaly ünnepelte 25. születésnapját, amire színvonalas gálaműsorral emlékeztek az egyesület tagozatai és edzői, köztük a martfűi csoportok is.

Az idei tanév sem indult unalmasan a martfűi táncosok számára, hiszen október óta már négy országos versenyen vettek részt a csoportok.

A martfűiek az évente megrendezett Táncgála nagyszabású mozgásművészeti bemutató mellett városi rendezvényeken találkozhatnak a táncosokkal, de kulturális intézményünk is több országos minősítő táncversenyüknek helyet adott már.

Legutóbbi kiemelkedő eredményeik: Kovács Mia show szóló 1. hely, Mini csoport dance produkció 3. hely, show produkció 1. hely; Serdülő csoport pompom produkcióban és hip-hop produkcióban is 1. hely, dance produkcióban 3. hely; Tarjányi Panka hip-hop szolo 2. hely; Tarjányi Panka és Gyalai Dóra pompom duo 1. hely; Kiss Kamilla show szóló 2. hely; Komáromi Blanka show szóló 2. hely.

A klub eredményes sportolói közül önkormányzati elismerő oklevelet vehettek át: Tarjányi Panka, Kovács Mia, Gyalai Dóra, Tarjányi Lili, Kiss Kamilla, Kiss Rebeka, Döbrei Ivett és Komáromi Blanka.

A díjátadó során szakosztályonként is készültek csoportképek, a rendezvény végén pedig, miután az edzők, vezetők is átvették az elismerést, a teljes csapatot a színpadra várták a szervezők, hogy együtt ünnepeljék az idei évben elért eredményeiket, sikereiket az évzáró Tehetség Gálán.

Herbályné Kalmár Irén


Minden jog fenntartva © 2011-2021 Martfű Város